Snažíme se vám upravit nabídku na míru, zlepšit naše služby a k tomu využívají naše stránky soubory cookies. Pokračováním na tomto webu s tím souhlasíte.

OK

 

kadeřnická poradna online


» 6 TIPŮ PRO SPRÁVNÉ MYTÍ VLASŮ

 

6 TIPŮ PRO SPRÁVNÉ MYTÍ VLASŮ

Tipy pro správné mytí vlasů
Cesta ke zdravým, krásným a lesklým vlasům začíná u jejich mytí. Znáte správnou techniku a víte, jak často si mýt vlasy? Používáte vyhovující kosmetiku? Opravdu si vlasy myjete správně?
1. technika mytí
Při mytí je důležité, abyste nepoškozovala povrch vlasu. Nemělo by docházet k jejich zacuchání. Vlasy si myjte pomalu, jemně a vždy od hlavy ke konečkům. Budete mít vlasy hladké bez poškození.
2. důkladné oplachování
Při oplachování šampónu a následně i kondicionéru buďte důsledná. Pokud kosmetiku z vlasů pořádně nevypláchnete, vlasy budou těžké, splihlé a pokožka podrážděná.
Inspirace: nejprodávanější šampóny >
3. správný výběr kosmetiky
Volte kosmetiku podle svých vlasů. Znáte základní typy vlasů, ze kterých vyberete ten svůj? Jemné - potřebují posilu a objem . Suché - chtějí doplnit vláhu hydratačními přípravky. Poškozené - žádají regenerační péči. Mastí se vám? Vyčistěte je do hloubky.
Doporučujeme pro objem vlasů >
Objem

Doporučujeme pro suché vlasy >
Hydratace


Doporučujeme pro poškozené vlasy >
Poškození

4. vždy dvakrát
Vlasy byste měla šampónovat 2x za sebou. Prvním mytím z vlasů odstraníte zbylý styling, druhé mytí zbaví mazu a potu. Až po druhém mytí jsou vlasy dokonale čisté.
5. používejte kondicionér
Na kondicionér často zapomínáte nebo si myslíte, že není důležitý. Opak je pravdou. Kondicionér vlas krásně uzavře (šampón ho mytím otevírá) a ochrání před možným poškozením. Kromě toho vlasy snadno rozčešete a připravíte na následný styling.
Nejprodávanější kondicionéry >
6. nic se nesmí přehánět
Vlasy si myjte ideálně jednou za dva dny. Častější mytí přispívá k třepení vlasů.