Snažíme se vám upravit nabídku na míru, zlepšit naše služby a k tomu využívají naše stránky soubory cookies. Pokračováním na tomto webu s tím souhlasíte.
OK

 

Profesionální kadeřnická poradna online. Ptejte se >


»
O značce ALTERNA

Přeměna....již po prvním použití

Alterna je od roku 1997 vedoucím hráčem na poli luxusní vlasové péče. Ať už Vaše vlasy vyžadují jakoukoliv péči, Alterna Vám umožňuje, abyste nemuseli volit mezi klinicky testovanými přípravky s prokázanými výsledky a přírodními a zdravotně nezávadnými produkty. Proto jsou přípravky Alterna: Přírodní. Prokázané. Profesionální.

O kvalitě a účinnosti svědčí mimo jiné špičková klientela, v níž nechybí hollywoodské celebrity jako Katie Holmes, Jennifer Aniston, Reese Witherspoon, Mischa Barton, Hayden Panetierre a Jessica Alba. " To, co Alterna udělala s mými vlasy bych popsala jedním slovem proměna" - Katie Holmes.

Alterna je určena pro ty, kdo požadují jen to nejlepší...


CAVIAR ANTI - AGING regenerační řada

Posuňte hodinové ručičky nazpátek díky řadě Caviar. Výjimečné ingredience včetně výtažku z kaviáru a exkluzivní technologie Age Control Complex obnovují sílu, vitalitu, lesk a pružnost vašich vlasů, které díky nim vypadají mladší. Chraňte své vlasy přípravky, které bojují proti stárnutí již na buněčné úrovni, a tím chrání proti všem třem druhům stárnutí: přirozenému, způsobenému chemií i okolním prostředím.

Klíčové složky:

Výtažek z kaviáru - bohatý zdroj mastných kyselin omega-3, zajišťuje hydrataci, lesk a pružnost vlasů v každém věku.

Age - Control Complex - obsahující kaviárový extrakt, vitamin C a cytokiny, bojuje proti všem třem druhům stárnutí.

Seasilk - směs vzácných podmořských rostlin, dodává mimořádnou dávku hydratace a regeneruje poškozené vlasy

Výsledek: vlasy vypadají mladší už po prvním použití.

Přípravky Alterna vlasová kosmetika

BAMBOO protože krásné vlasy by měly být trvale udržitelné

Každý produkt z ekologické, stylové řady Bamboo obsahuje bio výtažek z bambusu, který vlasy posiuje, ozdravuje a intenzivně hydratuje.

Každá z kolekcí spojuje účinek bambusového výtažku s další účinnou složkou jako olej kendi, výtažek z kořene maca, indický angrešt nebo výtažek z kořene juky pro řešení specifického problému.

Žádný z produktů Bamboo neobsahuje sulfáty, parabeny, chlorid sodný, ftaláty, lepek, syntenické barvy, minerální oleje, ropné deriváty, vazelínu ani PABA.

Výsledek: nádherně zdravé vlasy bez kompromisů.

k nákupu značky Alterna