Snažíme se vám upravit nabídku na míru, zlepšit naše služby a k tomu využívají naše stránky soubory cookies. Pokračováním na tomto webu s tím souhlasíte.
OK

 

Profesionální kadeřnická poradna online. Ptejte se >


»
Profesionální žehličky a fény na vlasy Bio Ionic

Řada iontových výrobků Bio Ionic obsahující žehličky a fény pro ošetřování všech typů vlasů. Tato řada byla vyvinuta zejména za účelem „oživení“ a ochrany suchých a poškozených vlasů. Mezi tyto kadeřnické potřeby patří kromě iontové žehličky, fénu na vlasy také kartáče.

Bio Ionic vyvinul a patentoval komplex elektricky nabitých minerálů, které se nacházejí hluboko v zemi. Tento „Komplex přirozených iontů“ (Natural Ion Complex™) přirozeně produkuje zdravé ionty a aplikuje je na vlasy pomocí žehličky nebo fénu.Tyto přírodní minerály umožňují hluboké ošetření vlasů a jejich hydrataci.

Přejít k přístrojům Bio Ionic

Technologie uvnitř nejlepší žehličky na vlasy nebo fénu Bio Ionic

Vyzařují přirozené zdravé ionty a infračervené náboje. Přirozené ionty rozrušují shluky molekul vody, a tak více vlhkosti může proniknout do struktury vlasů. Infračervená energie uvnitř žehliček a fénů Bio Ionic pečuje o vlasy zevnitř. Po použití jsou vlasy hladké, lesklé a hedvábné.

k nákupu

 

Srovnání žehliček a fénů Bio Ionic s jinými iontovými přístroji

Výhoda Produkty Bio Ionic Jiné “iontové” produkty
Kvalita Bio Ionic si dává záležet na nejvyšší kvalitě svých produktů a používá pouze profesionální materiály a složky za účelem zaručení co nejdelší životnosti produktu. Jiné produkty často používají levnější složky, čímž dochází ke zkrácení životnosti produktu.
Patentovaná technologie Bio Ionic byla první společnost na světě, která používala iontovou technologii pro vlasové přípravky a nástroje, a vlastní celosvětový patent na své technologické postupy – ty nemohou být kopírovány. Jiné produkty používají běžné technologické postupy ve snaze napodobovat pravé iontové účinky.
Přirozené minerály uvolňující ionty Komplex přirozených iontů (Natural Ion Complex™), což je firmou Bio Ionic patentovaný komplex 32 iontových minerálů, které uvolňují záporně nabité ionty a produkuje nejvíce iontů ze všech konkurenčních výrobků a přirozenýmzpůsobem zabezpečuje přirozenou hydrataci s okamžitými účinky. Jiné produkty se snaží napodobovat účinky produktů Bio Ionic tím, že používají například pouze jeden minerál, nebo elektrický generátor produkující ionty uměle, a to se slabými, nebo jen krátkodobými účinky. V některých případech výrobci dokonce použijí slovo “iontový” pouze jako marketingový trik, aniž by produkt dosahoval jakékoliv účinky.
“Zabudované” minerály se nikdy neopotřebují Komplex přirozených iontů (Natural Ion Complex™) je zabudován přímo do materiálů, z nichž se vyrábějí nástroje a proto se během jejich životnosti účinek neoslabí. Minerály uvolňující ionty jsou zabudovány např. přímo do:
·        Struktury, ohřevného prvku a trysky fénů
·         Do ohřevných částí žehliček
·         Do zubů na kartáčích

Jiné “iontové” nástroje často používají sprejem nanesenou iontovou vrstvy, které se používáním opotřebují. U fénů často používají malé elektrické generátory, které se vyrábějí levněji, ale časem se opotřebují a navíc produkují ionty uměle (což znamená, že jsou mnohem méně účinné, jestli vůbec).