Snažíme se vám upravit nabídku na míru, zlepšit naše služby a k tomu využívají naše stránky soubory cookies. Pokračováním na tomto webu s tím souhlasíte.
OK

 

Profesionální kadeřnická poradna online. Ptejte se >


»
Biodroga Institut profesionální kosmetická značka pro náročné

Synonymum pro kosmetickou péči se systémem. Značka nabízí nejvyšší kvalitu, maximální účinek, nejlepší snášenlivost a inovační koncepty ošetření. Filozofie značky: rovnováha mezi tělem a duší. Systematická péče o všechny smysly vydláždila značce BIDOROGA INSTITUT cestu k úspěchu.

Zakladatel firmy Walter Friedmann, který sbíral nepřetržitě od roku 1939 zkušenosti ve výrobě kosmetiky, se začal koncem 40 let intenzivně věnovat výzkumu a extrahování rostlinných účinných látek. Na polích ponechaných v přírodním stavu pěstoval heřmánek, levanduli, třezalku a mnoho dalších účinných bylin. Jeho cíl: kosmetika, která čerpá z přírody a přináší pokožce člověka jen to nejlepší.

V roce 1959 představil značku BIODROGA INSTITUT („Bio" = biologický + „droga" = rostlinného původu)

V začátcích se získávaly účinné látky extrakcí z rostlin pěstovaných na vlastních polích. Dnes zaměstnává BIODROGA INSTITUT evropské top biochemiky, dermatology a biotechniky, aby bylo zajištěno, že všechny obsažené látky v produktech mají nejvyšší kvalitu a je vědecky prokázán jejich účinek.

BIODROGA INSTITUT spolupracuje velmi úzce také s mezinárodně uznávanými vědci na univerzitách, výzkumných centrech a dermatologických klinikách. Všechny produkty odráží nejvyšší stupeň pokrokové biotechnologie a zakládají se na vědecky doložených účinných látkách, jakož přírodních surovinách.

k nákupu