Snažíme se vám upravit nabídku na míru, zlepšit naše služby a k tomu využívají naše stránky soubory cookies. 

OK

 

kadeřnická poradna online


» BLÍŽ K PŘÍRODĚ.
Blíž k přírodě. Nová bylinná kosmetika

Už nechceme konzervanty, kosmetická a potravinářská barviva přítomná v mýdlech, ani mýdla a šampóny, které se v drogerii vydávají za přírodní, ale přitom to tak vůbec není - tolik k hlavním důvodům, proč u nás nově najdete přírodní mýdla z Mýdlárny Š.IVA. Přírodní mýdla Š.IVA jsou našimi oblíbenci a pravidelně je používáme, protože:

  • jsou čistě přírodní a vysoce kvalitní
  • obsahují pouze přírodní rostlinné oleje, esenciální oleje, sušené drcené bylinky (levandule, máta, ylang ylang...)
  • celý proces výroby je ruční práce
  • NEobsahují kosmetická ani potravinářská barviva, vůně, minerální pigmenty
  • NEobsahují umělé tenzidy (saponáty), chemické konzervanty

Mýdla i šampony jsou vyrobeny metodou za studena z olejů potravinářské a kosmetické kvality. Obsahují pouze přírodní rostlinné olejemásla, esenciální oleje, sušené drcené byliny a 100% esenciální oleje vysoké kvality. např. levandule, pomeranč, citron, máta, skořice, ylang ylang. Palmový olej používáme certifikovaný v bio kvalitě, do šamponů přidáváme kvalitní  jojobový olej.

Ručně vyráběná přírodní mýdla

Nepoužívají kosmetická a potravinářská barviva, vůně, ani minerální pigmenty. V přírodních mýdlech nenajdete umělé tenzidy neboli saponáty. Vše je bez chemických konzervantů, jedná se tedy o přírodní produkt s kratší dobou spotřeby, než je obvyklé. Celý proces výroby je ruční práce, a proto se jednotlivé kusy mohou mírně lišit tvarem. Při používání přírodních mýdel z kvalitních surovin není potřeba další péče o pokožku. Kosmetické výrobky odpovídají příslušným Nařízením ES o kosmetických přípravcích.

PŘEJÍT DO NABÍDKY

 

Nepřehlédněte články:

Jak získat vzorky kosmetiky zdarma?

Sníte o dlouhých vlasech?