Máte rádi sušenky? My ano a hlavně bez cookies se tady neobejdeme, a tak vás musíme poprosit o souhlas s jejich servírováním.
Ok
Tel: 730 978 089

Ani ten nejlepší šampon nestačí, když….

24.09.2018

Ani ten nejlepší šampon nestačí, když….

Na začátek vám popíšeme situaci, kterou možná dobře znáte...Snažíte se sebe víc, používáte skvělou vlasovou kosmetiku a výsledek? Pořád to není ono...

Často řešíme dotazy: “Dobrý den, potřebuji poradit. Chtěla bych mít krásné vlasy. Používám profesionální kosmetiku, ale nejsem spokojená s tím, jak vlasy vypadají.”

Teď asi čekáte, že my napíšeme: “ Milá Petro, stačí si koupit přípravek XY a vaše vlasy budou dokonalé.” Jenže takhle to nefunguje. Alespoň ne u nás. Nebudeme vám tvrdit, že po šamponu XY budete mít vlasy jako z reklamy. Výběr správné kosmetiky je moc důležitý, ale stejně důležité je, jak o své vlasy pečujete???

 

Protože ani ten nejlepší šampon, vám nepomůže, když:

 

...si vlasy myjete špatně

Vlasy před každým mytím vždy rozčešte. Šampon aplikujte nejprve do dlaně, smíchejte s trochou vody a poté ho jemně vmasírujte do vlasů konečky prstů.

 

...zapomínáte na kondicionér

Aby se vlasy po umytí necuchaly, naneste na ně kondicionér nebo péči, která vlas uzavře a ochrání, a to hlavně do délek a konců. Dobrým pomocníkem jsou bezoplachové kondicionéry, které nanášíte do délek vlasů vysušených ručníkem.

 

 ...neřešíte hydrataci
Jednou za týden vlasy ošetřete intenzivní maskou. Výbornou službu vám prokáže hydratační maska Bio Ionic. Nabitá vitamínem E a cukry z agave modré viditelně zlepšuje kvalitu a ozdravuje vlasy do hloubky.

 

...vlasy nevysoušíte opatrně
Mokré vlasy nikdy nedrhněte ručníkem, zbytečně byste poškodili a roztřepili jejich povrch. Zabalte je raději do ručníku, který odsaje přebytečnou vodu. Poté rozčešte prsty nebo řídkým hřebenem, třeba tím od značky Tangle Teezer. Pak teprve vysušte fénem.

 

...vlasy nechráníte před teplotami
Při foukání či žehlení používejte termoochranné přípravky například ve formě spreje. Teplotu fénu nastavte na střední stupeň a foukejte z větší vzdálenosti a po směru růstu vlasů  (předejdete poletujícím vlasům). Na závěr zafixujte účes studeným vzduchem, bude déle držet.

 

 

Když to celé jednoduše shrneme:

O vlasy je potřeba pečovat. Nestačí vám návštěva kadeřníka a skvělý šampon. Bez pravidelné a důsledné péče se neobejdete.

 

Aby vaše vlasy byly bezchybné:

  • před umytím je nejprve rozčešte a pak jemně umyjte

  • po šamponu používejte kondicionér

  • dejte vlasům hloubkovou výživu v podobě masky

  • vysoušejte je opatrně a používejte termoochranné spreje

 

Teď máte péči v malíčku. Už jen vyberte kosmetiku, která vám bude nejvíc vyhovovat.

Kosmetiku přesně pro váš typ vlasů máte tady >>>

 

PS: Víte o někom, komu by se článek mohl hodit? Budeme rádi, když ho pošlete dál nebo ho budete sdílet, protože právě proto vznikl.

 

Kategorie

KONTAKTY

Prozdravevlasy.cz

Email: info@prozdravevlasy.cz, obchod@prozdravevlasy.cz

MGQ0OT