Máte rádi sušenky? My ano a hlavně bez cookies se tady neobejdeme, a tak vás musíme poprosit o souhlas s jejich servírováním.
Tel: 730 978 089

1. pomoc pro zničené vlasy

15.07.2018

1. pomoc pro zničené vlasy

Pojďte vlasy dostat zpět do formy. Dejte jim regeneraci a výživu, kterou právě teď potřebují...

Ozdravení vlasů

Souhlasíte s tím, že máte vlasy suché, slabé, poškozené, bez lesku a života? Změňte to. S Caviar RepaiRx od Alterny. Kosmetika obsahuje posilující proteiny, které napravují každý vlas zvlášť, krásně je zacelí, zregeneruje, aby byly opět zdravé a také silnější, hladší, lesklejší. S potvrzenými výsledky: v klinické studii prokázána 95% redukce poškození vlasů a navíc 93% žen potvrdilo regenerační účinky a okamžitou změnu vlasů. Konec čtení, vyzkoušejte, uvidíte.

Hloubková péče

Potřebuje jediný přípravek - vlasovou masku. Často ji podceňujeme nebo se nám nechce ji používat. Pokud zvolíte správnou masku, vlasy zažijí prospěšný šok v podobě hloubkové hydratace a výživy. A přesně to potřebují. Nebojte, masku stačí používat opravdu jednou týdně.

Stárnutí vlasů

Posuňte hodinové ručičky nazpět. Pomůže vám s tím anti-aging kosmetika. Vyjímečné složení, včetně výtažku z kaviáru, obnoví sílu, vitalitu, lesk a pružnost vlasů, které díky tomu vypadají mladší. Zpomalte stárnutí svých vlasů.

Regenerace během fénování, žehlení nebo česání

S pomocí techniky Bio Ionic. Při úpravě fénem, žehličkou nebo kartáčem od Bio Ionic do vlasů pronikají zdravé ionty, které umožní hluboké ošetření vlasů během vaší úpravy. Skuteční pomocníci pro oživení, ochranu a regeneraci vlasů.

Kategorie

KONTAKTY

Prozdravevlasy.cz

Email: info@prozdravevlasy.cz, obchod@prozdravevlasy.cz

OGE0NzR