Snažíme se vám upravit nabídku na míru, zlepšit naše služby a k tomu využívají naše stránky soubory cookies. 

OK

 

kadeřnická poradna online


» Sníte o dlouhých vlasech?
Chcete říct sbohem prodlužování vlasů? Ano, můžete.

Brelil Professional vám přináší absolutní novinku v péči o vlasy. Řada výrobků HairCur HAIREXPRESS vám zajistí dvojnásobně rychlý růst vlasů již za 14 dnů.

Po čem ženy touží?

Jednoduchá otázka, na kterou se již desetiletí snaží najít vědci jednoznačnou odpověď. Tuto otázku jsme si položili i my a v oblasti péče o vlasy je zodpovězeno.

Ženy si přejí mít dlouhé, zdravé, hebké a zářivé vlasy, ukazovat své ženství, měnit svůj vzhled, dělat si výčesy a měnit svá rozhodnutí! Je prokázáno, že 88% žen by bylo rádo, kdyby jejich vlasy rostly rychleji tak, aby mohly častěji měnit svůj účes. Na internetu a v ženských magazínech naleznete mnoho povídaček na téma „JAK ZRYCHLIT RŮST VLASŮ“. Tady jsou některé z nich: zastřihujte si vlasy v první fázi dorůstajícího měsíce, jezte určité druhy potravin a ostatním se vyhněte, užívejte potravinové doplňky, pravidelně cvičte a dost spěte. Samozřejmě se jedná povětšinou o povídačky, bez pravdivého základu.

Brelil Professional přináší revoluci na trhu vlasových produktů. Brelil vyvinul ultra moderní vědecky testovanou péči, která dvojnásobně urychluje růst vlasů. Tato vysoce kvalitní péče pro urychlení růstu vlasů zajišťuje nejen rychlejší růst, ale také hydrataci vlasů, snadné rozčesání, sílu, lesk a ochranu.

Výsledek: vlasy rostou dvakrát rychleji, silněji a po delší dobu. Účinnost je vědecky testována.

Co zahrnuje program HAIREXPRESS?

Kompletní řada obsahuje ŠAMPON, MASKU a SPREJ. Šampon jemně čistí vlasy, zanechává je hebké a viditelně lesklejší.  Maska vyživuje vlasy do hloubky, hydratuje je, zanechává je hebké a hedvábně hladké. Sprej dodává vlasům sílu a vitalitu, zvýrazňuje přirozený lesk. Speciální složení obohaceno zvlhčujícími složkami zanechává vlasy jemné a hedvábně hladké. Vlasy budou zdravější a silnější.

Jak funguje HAIREXPRESS?

Výzkumné laboratoře Brelil Professional vyvinuly a patentovaly unikátní technologii, která zajišťuje 2 efektivní a důležité účinky ke stimulaci a posílení vlasové struktury a zrychlení růstu vlasů. HAIREXPRESS zvyšuje produkci uvedených proteinů, podílejících se na ukotvení vlasů na buněčné úrovni. LAMININ-5 je protein přítomný v základní membráně, která podporuje ukotvení vlasu na pokožce. FIBRONECTIN je protein podílející se na procesu přilnavosti a růstu buněk a B1 INTEGRIN je receptor zlepšující vzájemnou spolupráci buněk a buněčných matic. Dále zvyšuje produkci proteinů KI67 a P63, které zvyšují množství přítomné v buňkách folikulu. Tyto proteiny hrají významnou roli v zajišťování potřebné výživy vlasového folikulu, čímž zvyšují rychlost růstu vlasů. KI 67 je protein přítomen ve všech aktivních fázích buněčného cyklu, chybí ve fázi klidové (katagenní a telogenní). P63 je protein, který hraje ústřední roli při regulaci obnovy epidermální tkáně. Oba proteiny prodlužují anagenní fázi vlasu, zajišťují vlasům delší období růstu.

Kompletní řada Hairexpress v naší nabídce

Hairexpress pro růst vlasůúčinky Hairexpressu vědecky ověřeny

 

zdroj: brelil.cz