Snažíme se vám upravit nabídku na míru, zlepšit naše služby a k tomu využívají naše stránky soubory cookies. Pokračováním na tomto webu s tím souhlasíte.
OK

 

Profesionální kadeřnická poradna online. Ptejte se >


»
O značce DiAngelo Cosmetics

Na italské značce DiAngelo Cosmetics máme rádi, že plní přesně to, co slíbí. Hollywoodské řasy bez lepení nebo umělého prodlužování? ANO! To byl první slib značky, a proto vyvinula sérum na řasy No.1 LASH, které udělá s Vašimi řasami zázraky díky účinné látce Palmitoyl Pentapeptide 5, melanin je zase nechá o něco ztmavnout. Pokud budete sérum aplikovat důsledně a pravidelně, Vaše řasy mohou vyrůst až o dvojnásobek a to za 3 měsíce! No.1 Lash disponuje kompletním atestem Státního Zdravotního Ústavu, který potvrzuje jeho bezpečnost a žádné vedlejší účinky nebo alergické reakce. Sérum No1 Lash je tak jediným sérem, které je bezpečné a zároveň nejefektivnější na trhu.

DiAngelo Cosmetics splní Vaše sny

Druhým splněným slibem je No.1 LIFT oční krém, které rychle a účinně vyhlazuje oční vrásky, zbaví Vás tmavých kruhů pod očima, vyživí oční okolí a dlouhodobě regeneruje a omlazuje pleť. Třetím a zatím posledním splněným slibem je krém No.1 BUST, který vyhlazuje dekolt, zpevní pokožku prsou a lehce zvětší objem prsou.

Dámy, teď už víte, proč DiAngelo Cosmetics nesmí chybět na Vaší poličce v koupelně.

K nákupu