Snažíme se vám upravit nabídku na míru, zlepšit naše služby a k tomu využívají naše stránky soubory cookies. Pokračováním na tomto webu s tím souhlasíte.
OK

 

kadeřnická poradna online


»
O značce label.m

label.m je exkluzivní profesionální řada vlasových přípravků, byla uvedena na trh v roce 2005. Jejím posláním je stát se mezinárodně uznávanou a respektovanou značkou, která je žádaná salony a jejich klienty po celém světě.

Řada label.m byla vytvořena a testována uměleckým/kreativním týmem TONI&GUY, aby splnila požadavky profesionálních kadeřníků. Byla vytvořena kadeřníky pro kadeřníky.

Exkluzivní profesionální řada vlasových přípravků se od začátku stala úspěchem a od jejího uvedení se rozšířila až na 49 produktů.

label.m řada 58 přípravků


Přísady jsou získávány z přírodních látek extrakcí za studena.

label.m je nyní dostupná ve 52 zemích světa ve více než 4 400 salonech. V ČR bude dostupná jen ve vybraných kadeřnických salonech.

Značka label.m pochází z Londýna, je inspirovaná jeho multikulturálním stylem, módou a individualismem. Každý člověk si v ní najde svůj produkt, exkluzivní profesionální řada label.m je určena pro všechny typy vlasů. label.m je oficiálním produktem používaným pro styling na London Fashion Week.

K nákupu