Snažíme se vám upravit nabídku na míru, zlepšit naše služby a k tomu využívají naše stránky soubory cookies. Pokračováním na tomto webu s tím souhlasíte.
OK

 

kadeřnická poradna online


E-MAGAZÍN

 

Buďte královnou večírku díky Alterna Caviar Style. Dokonalý a jednoduchý styling >
Období plesů je v plném proudu. Chcete být za hvězdu večírku a vypadat dobře?
S pomocí těchto 4 produktů budou Vaše vlasy dokonalé. Na ples se nechystáte? Krásné vlasy si dopřejte za každé situace.

Šampón pro udržení a lesk barvy
Alterna Caviar Infinite Color Hold
Obsahuje malinový a slunečnicový olej: přírodní antioxidanty s výjimečně vysokým obsahem vitamínů A, C a E a Omega-3 mastných kyselin, které udržují barvu přirozenou a chrání ji před vyblednutím.
Výtažky z kaviáru pomáhají zjemit vlasové vlákno a doodávají vlasům leskSeasilk®: Unikátní směs z mořských výtažků je zdrojem nepřetržité hydratace.

Intenzivní ošetřující péče
Olaplex Hair Perfector
S pomocí revoluční ošetřující domácí péče Olaplex NO.3 Hair Perfector dosáhnete krásně zregenerovaných vlasů. Slouží pro udržení vlasů v nejlepším možném stavu. Dokáže skutečně opravit i trvale poškozené vlasy.

Balzám pro foukanou nebo sprej pro vlny bez použití natáček
Alterna Caviar Style dokonalý styling
Toužíte mít hebké vlasy plné objemu, i když si je pravidelně foukáte fénem? Žádný problém. Caviar Style Satin balm je chrání před teplem a vlasy díky němu zůstanou poddajné, hebké a lesklé. Naneste ho do umytých, mokrých vlasů. Vyfoukejte přes kulatý kartáč.

Caviar Style Invisible Roller vytvoří vlny, které budou dlouho pevné, jako po použití natáček a to bez použití styleru nebo kulmy! Nasprejujte na umyté, vyfoukané prameny vlasů, prsty vytvořte vlny, které zafixujte pinetou. Přefénujte, nechte schladnout a rozpusťte.

Sprej pro dlouhotrvající lesk a živou barvu
Alterna Caviar Infinite Color Hold Shine Spray
Ultra lehký sprej je nezbytným posledním krokem. Uzavírá povrch vlasového vlákna, uzamyká v něm barevný pigment a zároveň poskytuje UV ochranu, aby vaše vlasy byly plné lesku.