Snažíme se vám upravit nabídku na míru, zlepšit naše služby a k tomu využívají naše stránky soubory cookies. Pokračováním na tomto webu s tím souhlasíte.
OK

 

Profesionální vlasová poradna. Zeptejte se nás >


E-MAGAZÍN


SPRÁVNÁ LETNÍ PÉČE
A REGENERACE
LETOS V LÉTĚ SE BUDU O VLASY STARAT!

Tak tuhle větu si všichni říkáme, jakmile se objeví začátek prázdnin. Splnila jste ji? Nebo po návratu z dovolené máte vlasy sluncem zničené, suché a krepaté. Barva vlasů je nevýrazná, bez lesku? Dostaňte vlasy zpátky do skvělé nebo ještě lepší formy. Ukážeme, jak:
Pro vysokou dávku hydratace zvolte Awapuhi. Až 80% obnova vlasů!

Vlasy namáhané sluncem a horkem potřebují hydrataci, stejně jako naše tělo. Řada Awapuhi Wild Ginger Repair uspokojí i ty nejsušší vlasy, a přitom je nijak nezatíží. Nabízí extra dávku vlhkosti kdykoliv budete chtít. Základní must-have šampón, kondicionér a lak na vlasy.


Must-have pro hydrataci vlasů - Awapuhi Wild Ginger


Hydratace a pružná fixace s lakem na vlasy Awapuhi Wild Ginger
Volné, vzdušné vlny vytvořte pomocí Sea Salt spreje. Pro dokonalou hebkost a lesk používejte Treatment Oil.Slunce pořád svítí. Natřete se krémem, abyste si ochránila pokožku. Jak ale ochráníte barvu svých vlasů před vyblednutím? Sáhněte po řadě Ultimate Color Repair s obsahm quiony, která uzamyká barvu ve vlasech, obnovuje její lesk a odvrací známky poškození.
Pro zářivou barvu až po 9 týdnů >


Sůl z moře a chlór z bazénu přináší vlasům jen potíže. Usazují se v nich, u blondýn způsobí efekt vodníka. Paul Mitchell má řešení, šampón Three z řady Clarifying, který důkladně čistí od škodlivých minerálů, soli a nazelenalé barvy. Konec polehávání u bazénu, hurá do vody!

Donalá očista vlasů s Paul Mitchell Clarifying >

Sečteno a podtrženo, dopřejte svému tělu dostatek tekutin, a stejně tak vlasům. Chraňte si pokožku před spálením a barvu vlasů před vyblednutím. Nezapomeňte vlasy zbavit nečistot pomocí hloubkově čistícího šampónu. A hlavně - užijte si zbytek léta.


Těšíme se na vaši návštěvu u nás!