Snažíme se vám upravit nabídku na míru, zlepšit naše služby a k tomu využívají naše stránky soubory cookies. 

OK

 

kadeřnická poradna online


» Milujeme ghd a proto ji máme

Kultovní značka ghd je konečně kompletně v naší nabídce!

A když kompletně tak kompletně. Máme legendární žehličky a fény, které má v koupelně Madonna, Gwyneth Paltrow nebo Cameron Diaz, foukací a rozčesávací kartáče a samozřejmě potřebný styling.

Díky špičkové technologii si ghd zamilovaly ženy po celém světě. A to nejen celebrity. Produkty ghd, o kterých se tak často mluví v superlativech a které se srovnávají se ‚snobským‘ vozem Aston Martin, patří i mezi nepostradatelné must-have vlasových stylistů na světových týdnech módy. Svým příznivcům dopřává značka čas od času něco navíc – limitované edice, které je v případě tohoto labelu radost držet v ruce.

Právě představenou značku si rozhodně nenechejte ujít. Dostala do vínku nejen skvělý design v černém matu se zlatými detaily, ale i pár chytrých detailů. Zlacené žehlicí plochy dokonale vyleští vlas, díky zaobleným koncům vytvoříte glamour vlny, a pokud zapomenete žehličku vypnout, udělá to po 30 minutách automaticky sama. Je ještě nějaký důvod, proč ji nemít doma? Možná sestřih na ježka.

Ve zlaté sérii najdete tři různé šířky žehlicích ploch: ghd Gold Classic Styler je ideální pro všechny typy vlasů, Gold Mini Style se doporučuje pro úpravu ofiny a ghd Gold Max Styler se hodí pro delší a husté vlasy. V limitované edici právě nabízíme krásné pastelové žehličky levandulové, zelené a modré barvy.

Názor redakce časopisu Elle: Cena ghd Gold Classic Styler je oproti jiným žehličkám na trhu vyšší, ale podle nás se investice do ní vyplatí. Pracuje se s ní skvěle, nezatrhává, necuchá, žehlí už na první projetí a opravdu leští. Vlasy po ní vypadají neskutečně zdravě. Navíc její nahřátí trvá 5 sekund

Kompletní nabídka značky ghd

zdroj: prozdravevlasy.cz, časopis Elle