Snažíme se vám upravit nabídku na míru, zlepšit naše služby a k tomu využívají naše stránky soubory cookies. Pokračováním na tomto webu s tím souhlasíte.
OK

 

kadeřnická poradna online


»
PAUL MITCHELL

Přípravky značky Paul Mitchell jsou volbou mezinárodních stylistických špiček, proto se v nich ideálním způsobem pojí zkušenosti a znalosti těch nejkreativnějších světových kadeřníků spolu s výsledky nejnovějších celosvětových výzkumů.

JOHN PAUL MITCHELL SYSTEMS jsou prémiovými přípravky na přírodní bázi vyráběnými na té nejvyšší technologické úrovni za přispění nejmodernějších vědeckých znalostí.

Všechny přípravky PAUL MITCHELL jsou koncentráty, proto se dávkují v malých množstvích a dlouho vydrží

 

Paul Mitchell - wellness (  řada tea tree, citrón, levandule)

Tea tree nabízí povzbuzující účinek, který nejen odstraňuje nečistoty z vlasů a pokožky hlavy, ale zároveň je stimuluje a osvěžuje. Skvělá volba pro osvěžení těla i ducha! S produkty řady Tea tree lemon vykročíte do nového dne nastartováni citrónem a bylinkami. Tyto produkty kombinují přírodní výtažky z citrónu, máty, čajovníku s cílem jemně čistit a posilovat vlasy a zároveň probouzet celé tělo. Tea tree lavender - zatímco levandule uvolňuje stres a úzkost, máta oživuje a osvěžuje ducha. Zkombinujete – li obé, je na světě řešení, jak přežít i ten nejhektičtější den! Účinné látky hydratují a uklidňují suchou, podrážděnou pokožku hlavy a vlasy.

k nákupu