Snažíme se vám upravit nabídku na míru, zlepšit naše služby a k tomu využívají naše stránky soubory cookies. 

OK

 

kadeřnická poradna online


» Zásady ochrany osob. údajů
Zásady ochrany osobních údajů

V případě zpracování osobních údajů, které je založeno na souhlasu subjektů údajů pro účely zasílání obchodních sdělení a pro účely jiných aktivit přímého marketingu internetového obchodníka.

 

1. Totožnost a kontaktní údaje správce

1. Správcem Vašich osobních údajů je: Libuše Michková, provozovatel eshopu Prozdravevlasy.cz, (dále jen „správce“).

2. Kontaktní údaje správce jsou následující. Adresa: Palackého třída 252, Chrudim, 537 01. Telefonní číslo: 605 802 370. Email: info@prozdravevlasy.cz

3. Správce nejmenoval pověřence pro ochranu osobních údajů.

 

2. Zákonný důvod zpracování osobních údajů

1. Zákonným důvodem zpracování Vašich osobních údajů je Váš souhlas dávaný tímto správci ve smyslu čl. 6 odst. 1 písm. a) Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „nařízení“).

 

3. Účel zpracování osobních údajů

1. Účelem zpracování Vašich osobních údajů je zasílání zboží a daňových dokladů za nákup, obchodních sdělení a činění jiných marketingových aktivit správcem vůči Vaší osobě.

2. Ze strany správce nedochází k automatickému individuálnímu rozhodování ve smyslu čl. 22 nařízení.

 

4. Doba uložení osobních údajů

1. Doba, po kterou budou Vaše osobní údaje správcem uloženy, je 5 let, nejdéle však do odvolání Vašeho souhlasu se zpracováním osobních údajů (pro tento účel zpracování).

 

5. Další příjemci osobních údajů

1. Dalšími příjemci Vašich osobních údajů budou firmy Bohemiasoft s.r.o. (provozovatel eshopového systému Webareal), firma Unihost s.r.o. (správce serverů) a firma Casablanca INT (provozovatel datového centra), Heureka Shopping s.r.o. (zpracování emailu pro zasílání emailového dotazníku spokojenosti), SmartSelling a.s. (provozovatel systému Smartemailing pro rozesílku emailů pro marketingové účely), Facebook Inc. (provozovatel Facebook widgetu), Eva Berková IČO: 67475175 (účetní), Ing. Lucie Michková IČO: 88816290 (správce email marketingu), Geis CZ s.r.o. (přepravce), Česká pošta s.p. (přepravce), Zásilkovna s.r.o. (přepravce).

 

6. Práva subjektů údajů

1. Za podmínek stanovených v nařízení máte právo požadovat od správce přístup k Vašim osobním údajům, právo na opravu nebo výmaz Vašich osobních údajů, popřípadě omezení jejich zpracování, právo vznést námitku proti zpracování Vašich osobních údajů, a dále právo na přenositelnost Vašich osobních údajů.

2. Máte právo kdykoliv odvolat souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů daný správci. Tímto však není dotčena zákonnost zpracování Vašich osobních údajů před takovým to odvoláním souhlasu. Váš souhlas se zpracováním osobních údajů můžete odvolat na emailu: info@prozdravevlasy.cz 

3. Pokud byste se domníval(a), že zpracováním Vašich osobních údajů bylo porušeno či je porušováno nařízení, máte mimo jiné právo podat stížnost u dozorového úřadu.

4. Nemáte povinnost osobní údaje poskytnout. Poskytnutí Vašich osobních údajů není zákonným či smluvním požadavkem a ani není požadavkem, který je nutný k uzavření smlouvy.

 

Tyto podmínky nabývají účinnosti dnem 25.5.2018.