Snažíme se vám upravit nabídku na míru, zlepšit naše služby a k tomu využívají naše stránky soubory cookies. Pokračováním na tomto webu s tím souhlasíte.

OK

 

kadeřnická poradna online


»

NO. 1 IN AMERICAN SALONS

Matrix založil v roce 1980 manželský pár amerických kadeřníků - Arnie a Sydell Millerovi. Jejich cílem bylo nabídnout kadeřníkům ucelenou řadu produktů, které by jim pomohly rozvíjet byznys a poskytovaly nástroj pro předvedení jejich talentu a kreativity. Nyní, o více než dvacet let později, jsou jejich původní myšlenky stále živé a Matrix je jedničkou mezi profesionálními vlasovými produkty.

MATRIX, to je dnes přední profesionální vlasová kosmetika .
Značka MATRIX je divizí firmy Loreal Professional a díky tomu jde o produkty vysoké kvality za přijatelné ceny. Tyto výrobky jsou rozděleny do několika produktových řad a poskytují jak kompletní péči o Vaše vlasy, tak maximální potřebný styling a fixaci bez ohledu na to jestli jsou Vaše vlasy rovné, vlnité, barvené, suché nebo mastné.
 
Nejznámějšími řadami značky Matrix jsou Amplify, Color Smart, Sleek.look, Curl Life, Vavoom, Trix, SoColor.beauty, Color Sync, V-light, Opti.smooth a Biolage.