Snažíme se vám upravit nabídku na míru, zlepšit naše služby a k tomu využívají naše stránky soubory cookies. Pokračováním na tomto webu s tím souhlasíte.
OK

 

kadeřnická poradna online


»
O značce ghd

ghd je úplně jiná značka, než na jaké jste byly dosud v Čechách zvyklí. Nabízí špičkové přístroje té nejvyšší kvality v opravdu luxusním provedení, propracované do posledního detailu. V Americe je snad nejoblíbenější značkou vlasové techniky. Najdete ji v koupelně běžné američanky, ale také u Madonny nebo Jennifer Lopez. Zkrátka v USA všichni milují značku ghd.

Náš obchod je autorizovaným distributorem značky ghd v České Republice, a proto Vám nabízíme kompletní sortiment značky. ghd nabízí přístroje na vlasy - žehličky, fény, ale i kartáče, hřebeny a vlasovou kosmetiku. Černo - zlaté žehličky ghd Classic Styler patří k nejvyhledávanějším modelům mezi kadeřníky, ale své místo si postupně budují i u zákazníků. ghd žehličky jsou opravdu luxusním, elegantním doplňkem, který vlasům dodá tu nejlepší péči. Stačí se podívat na žehličku ghd nebo fén Aura a hned vidíte, že vlastníte opravdu vyjímečnou vlasovou techniku.

ghd vlasová kosmetika

Dalším a hlavně moc podstatným důvodem, proč je značka ghd tak vyjímečná, oblíbená v zahraničí a exkluzivní, je použití nejnovějších technologií při výzkumu a následné výrobě. Základem je použití dvou technologií:

  • Technologie Laminair™ (čekající naudělení patentu) - koncentrovaný, nevířivý proud vzduchu s rovnoměrně rozloženou teplotou pro snadnou úpravu vlasů a neopakovatelně hebký a zářivý vzhled.
  • Technologie Cool-Wall ™ (čekající naudělení patentu) - díky duté stěně zůstává hlavice i tělo přístroje studené i po dlouhém používání, takže se může více přiblížit k pokožce hlavy, pozdvihnout vlasové kořínky a vytvořit ohromující objem.

Vlasová technika ghd také disponuje:

  • Motor nové generace - menší, lehčí, tišší, s delší životností a vyšší úsporou energie než tradiční profesionální vysoušeče.
  • Pokročilý ionizér - zbavuje vlasy statické elektřiny, krepatosti a létavosti
  • Závěrečné zmrazení - chladivé ovanutí, které během okamžiku zafixuje účes

Názor redakce časopisu Elle: Cena ghd Gold Classic Styler je oproti jiným žehličkám na trhu vyšší, ale podle nás se investice do ní vyplatí. Pracuje se s ní skvěle, nezatrhává, necuchá, žehlí už na první projetí a opravdu leští. Vlasy po ní vypadají neskutečně zdravě. Navíc její nahřátí trvá 5 sekund

s ghd zažijete zcela nový zážitek z vysoušení a stylingu. Dosáhnout při domácí úpravě vlasů opravdu profesionálního stylingu nebylo nikdy snazší.

přejít do nabídky ghd