Snažíme se vám upravit nabídku na míru, zlepšit naše služby a k tomu využívají naše stránky soubory cookies. Pokračováním na tomto webu s tím souhlasíte.
OK

 

Profesionální kadeřnická poradna online. Ptejte se >


» OBJEDNÁNÍ ZBOŽÍ A DOPRAVA

Objednání zboží:

  1. prostřednictvím eshopu www.prozdravevlasy.cz
  2. zasláním objednávky na email: info@prozdravevlasy.cz
  3. telefonicky na tel. čísle 605 802 370 ( Po - Pá od 9 - 17 hodin)
  4. zasláním SMS zprávy s Vaší objednávkou na tel. 605 802 370

 

Zaslání zboží:

95 % zboží máme opravdu skladem! Vaši objednávku odešleme max. do 1 týdne od objednání, průměrná doba odeslání zásilky je 3 pracovní dny, maximální doba pak 5 pracovních dnů

 

  • Česká pošta

Zboží zasíláme prostřednictvím České pošty. Máte možnost si objednat zboží na dobírku (poštovné činí 115 Kč) nebo zaplatit zásilku bankovním nebo online převodem předem na bankovní účet (poštovné činí 75 Kč). Zvolte si mezi dvěma typy balíků: BALÍK DO RUKY, BALÍK NA POŠTU. Balík do ruky  bude doručen přímo Vám na adresu, kterou udáte. Balík na poštu Vám bude doručen na jakoukoliv poštu, kterou si zvolíte a kde si balík poté vyzvednete.

 

  • PPL kurýr

Máte možnost si objednat zboží na dobírku (poštovné činí 119 Kč) nebo zaplatit zásilku bankovním nebo online převodem předem na bankovní účet (poštovné činí 79 Kč).

 

  • Zásilkovna

Do Zásilkovny je odevšad kousek. V současné době si můžete nechat své zboží zaslat již do 309 výdejních míst. Z-pointy (výdejní místa) najdete v Čechách, na Slovensku. Jsou ve všech krajských městech a také v dalších menších městech. Poštovné v ČR činí 54 Kč (při platbě předem), 66 Kč (při zaslání zboží na dobírku). Poštovné pro Slovensko činí 94 Kč (při platbě předem), 107 Kč (při platbě na dobírku).