Snažíme se vám upravit nabídku na míru, zlepšit naše služby a k tomu využívají naše stránky soubory cookies. Pokračováním na tomto webu s tím souhlasíte.
OK

 

kadeřnická poradna online


»
Létání bez bariér

Létání bez bariér 2011

Již druhý rok spoluorganizujeme charitativní akci Létání bez bariér. Pro děti jsme pro tento ročník připravili malování hedvábných šál, perníčků, sádrových hlaviček, malování na obličeje, úpravy vlasů, zaplétání barevných pramínků, soutěže - to jsou jen namátkou některé aktivity, které  jsme připravili v hangáru skutečského aeroklubu.

Ale to není vše. Letos jsme měli i tombolu – los stál symbolických 10 Kč a ceny byly fantastické: kolo, koloběžky, dorty, bižuterie, hračky, rádia…atd. Losy byly rychle vyprodány a výtěžek tomboly byl předán potřebným. Loni to bylo přes 7 000 Kč, které si odvezl Klub přátel tělesně postižených Eliška z Opavy jako příspěvek na dopravu a letos dokonce přes 15 000 Kč, které byly poslány na sbírkový fond Národní rady tělesně postižených.


Letání bez bariér 2012

Jsme moc potěšeni, že se nám podařilo spoluorganizovat další ročník Létání bez bariér. Výtěžek z celé akce tentokrát putoval nadaci DebRA, která pomáhá lidem a dětem s velmi těžkou nemocí "motýlích křídel". Děkujeme paní Janě Kincové z Aeroklubu Skuteč, kde se akce konala, za milé poděkování:

Vážení přátelé, milí sponzoři a zákaznice kadeřnického salónu Matrix Angel, vám všem patří obrovský dík za dary, kterými jste přispěli do tomboly na 8. ročníku charitativní akce "Létání bez bariér", která se konala 8. září na letišti ve Skutči. Děkujeme paní Magdě Soukupové z firmy Matrix za obrovské množství vlasové kosmetiky a dárků pro naše hosty, děkujeme paní Lence Ježkové za nádherné květiny pro patronku Helenu Vondráčkovou a daší milé hosty, kteří podpořili tuto akci, obrovské množství dárků nám sehnala paní Mária Silvay z firmy Xavax a pan Josef Cabala z Globusu, děkujeme paní doktorce Lévové i majitelce zlatnictví paní Janě Soukupové, nemohu zapomnenout na pana Otu Sládka z Litomyšle nebo pochválit výborné pečivo pana Miloše Zimolky, na kterém si děti pochutnávaly. Za nádherné koloběžky a helmy, které výhercům udělaly obrovskou radost patří díky panu Martinu Brainsteinovi. Nemohu vyjmenovat všechny dárce, ale díky všem, kdo i maličkostí přispěl do tomboly. Tyto dárky nejen nesmírně potěšily výherce, ale zisk z tomboly byl zaslán na konto nadace DebRA, která sdružuje děti s velice těžkou nemocí, které se říká nemoc motýlích křídel. Je hrozné, že jen obvazový materiál pro jedno dítě stojí 6 až 20 tisíc měsíčně a není hrazen zdravotní pojištovnou. Děkujeme Vám všem!

Na závěr chci moc a moc poděkovat tomu, kdo to všechno vymyslel a celý rok připravuje tuto velkolepou akci - úžasnému kadeřníkovi, dobrému kamarádovi a hlavně člověku s velkým srdcem - Jirkovi Veselému, který se svými spolupracovníky tombolu a další aktivity připravuje a celý den se pak s se svými spolupracovníky věnuje těm, ke kterým osud opravdu nebyl milosrdný - dětem z dětských domovů a tělesně postiženým. Doufám, že nám i nadále budou sponzoři nakloněni a my budeme moci uspořádat 7. září 2013 již 9. ročník akce "Létání bez bariér".

Za Aeroklub Skuteč Jana Kincová