Snažíme se vám upravit nabídku na míru, zlepšit naše služby a k tomu využívají naše stránky soubory cookies. Pokračováním na tomto webu s tím souhlasíte.
OK

 

kadeřnická poradna online


Tajné tipy od kadeřníků


Nikdy nemáte tak krásné vlasy jako když jdete zrovna od kadeřníka? Znáte ten pocit? Určitě ano, a proto vám odtajníme snadné triky, které kadeřníci používají a které zvládnete hravě sami doma:


Pro dokonalý objem vlasů
4 jednoduché kroky pro dlouhotrvající objem účesu
Vlasy si umyjte šampónem a kondicionérem > do mokrých vlasů ke kořínkům aplikujte objemový sprej > vlasy po větších pramenech zvedejte od hlavy a vyfoukejte směrem od kořínků vzhůru > pro zafixování účesu použijte lak na vlasy(finální sprej)
ŠAMPÓN & KONDICIONÉR
objemový šampón + kondicionér vlasy nadzvedne od kořínků a nezatíží
KOUPIT
SPREJ PRO OBJEM VLASŮ
musíte 100% mít, zvětší objem vlasů a udrží ho po dobu 48 hodin,
vlasy posílí
KOUPIT
LAK NA VLASY PRO FINÁLNÍ ÚPRAVU
pružný, lehký lak (sprej), který  vlasy nezatíží ani neslepí, ale zafixuje finální účes
KOUPIT
TIP

Spínejte si vlasy na noc do volného ohonu. Minimalizujete tak jejich zacuchání a vaše ranní rutina bude zase o něco příjemnější a rychlejší.
Gumičky Invisibobble vlasy netahají, nepocítíte, že je máte > PROHLÉDNOUT

ghd kartáče a hřebeny
Kartáčovat nebo nekartáčovat vlasy?
Odborníci mají jasno: KARTÁČOVAT. Pravidelným kartáčováním vlasy nejen rozčesáváte, ale zároveň i posilujete a předcházíte jejich vypadávání.
KARTÁČE >


Alterna Caviar Clinical
Cítíte zvýšené padání vlasů?
Ideálně teď na jaře vlasům dopřejte posilující kúru. Pomůže zastavit řídnutí, zpevní vlasy a nastartuje proces obnovy hustoty. Jak na to: vlasy umyjte šampónem proti padání, do ještě mokrých následně nastříkejte stimulační sprej a 1x týdně na pokožku hlavy aplikujte intenzivní péči (ampulku).
VLASOVÉ KÚRY >


Intenzivní hloubkové ošetření
Nejkrásnější glamour look? Zdravé a lesklé vlasy
Jak dosáhnout zářivě lesklých a zdravě vypadajících vlasů? Dopřejte si jednou týdně malý rituál v podobě hloubkové, regenerační masky na který se vy i vaše vlasy budou těšit. Ozdravte vlasy do hloubky a na maximum > PROHLÉDNOUT