Snažíme se vám upravit nabídku na míru, zlepšit naše služby a k tomu využívají naše stránky soubory cookies. Pokračováním na tomto webu s tím souhlasíte.

OK

 

kadeřnická poradna online


Úvod »ghd» ghd Paddle plochý rozčesávací kartáč


        

ghd Paddle plochý rozčesávací kartáč

ghd Paddle brush

img

 

Číslo produktu: pzv195
Výrobce: ghd
EAN kód: 5060356730407
BĚŽNĚ KADEŘNICTVÍ 840 Kč
NAŠE CENA bez DPH: 550 Kč
NAŠE CENA s DPH (21 %):
666 Kč

Více

Oblíbený hranatý kartáč pro dlouhé nebo středně dlouhé vlasy. Díky široké ploše se vlasy mohou snadno vyfoukat po větších částech. Výsledkem budou hladké a rovné vlasy.

ghd luxus ve vlasové péči

Značka ghd, o které novináři často mluví jako o Astonu Martinovi vlasové péče, patří mezi nejoblíbenější mezi stylisty na týdnech módy v Londýně, New Yorku i Paříži a získala nespočet cen po celém světě včetně ceny Coolbrand, kterou byla již dvakrát po sobě odměněna iniciativou Superbrands´ CoolBrands na základě průzkumu mínění britské veřejnosti i vlivných osobností.

Značka ghd je po celém světě známá svými limitovanými edicemi, které její fanoušci pokaždé dychtivě očekávají. Na několika z nich spolupracovala například s populární americkou značkou Benefit.

Náš obchod je autorizovaný prodejce značky ghd v České republice. Nabízíme kompletní sortiment nástrojů na vlasy a stylingu.