Snažíme se vám upravit nabídku na míru, zlepšit naše služby a k tomu využívají naše stránky soubory cookies. Pokračováním na tomto webu s tím souhlasíte.
OK

 

kadeřnická poradna online


Jaký šampón je nejlepší?

Kdyby tak existoval jediný nejlepší šampón pro všechny typy vlasů, že? Tak tomu ale rozhodně není. Pro každého je to šampón jiný.  Zásadním vodítkem při výběru šampónu je nepochybně druh vašich vlasů. Určitě doporučujeme nechat si vlasy zhodnotit od kadeřníka. Znát totiž správně svůj typ vlasů je naprosto klíčové. V úvahu také musíme vzít to, zda máme problematickou pokožku hlavy.

Hlavním úkolem šampónu je očistit vlasy a pokožku hlavy od nečistot a potu. Dalším úkolem může být vytvoření objemu od kořínků, hydratace suchých vlasů, zacelení poškozených a krepatých vlasů. Záleží jen na tom, jaký šampón vyberete.

Kvalitní šampóny poznáte podle složení. Určitě by neměly obsahovat parabeny, sulfáty či silikony. Pro snadnější výběr vhodného šampónu pro každý typ vlasů si vyberte z následujících odkazů:

šampón pro jemné vlasy bez objemu, šampón pro krepaté vlasy, šampón pro vlasy bez lesku, šampón pro barvené vlasy, šampón pro suché vlasy, šampón pro mastné vlasy, šampón pro vlasy slupy, šampón pro omlazení a růst vlasů.