Máte rádi sušenky? My ano a hlavně bez cookies se tady neobejdeme, a tak vás musíme poprosit o souhlas s jejich servírováním.
Ok
Tel: 730 978 089


Recenze

RECENZE

Eshop jsem vyzkoušela na doporučení kamarádky, která ho chválila. Našla jsem, co jsem potřebovala - velký výběr kosmetiky, kterou jinak kupuji u kadeřníka nebo v zahraničí. Dobré ceny. Ráda zase nakoupím.

V. Pohlová, Mohelnice

Chtěla jsem koupit žehličku a fén do svého salonu. Používám Bio Ionic a tady jsem našla všechny modely. Zboží dodali rychle a neplatila jsem poštovné. Doporučuji.

A. Jánská, Karlovy Vary

Využila jsem akce, kdy mi před nákupem poslali vzorky na vyzkoušení. Napsala jsem, jaký mám typ vlasů a v obálce mi přišly vzorky. Pak jsem si kosmetiku objednala. Moc se mi líbilo, že jsem mohla šampon nejdřív zkusit a že mi pomohli vybrat, co bych měla používat pro mé jemné vlasy. Jsem spokojená, budu se vracet.

P. Vacková, Praha

Můj kadeřník má v salónu kosmetiku Paula Mitchella. Vždycky, když mi umyje vlasy a nastříká do nich sprej, mám lepší vlasy, proto jsem chtěla kosmetiku i domů. Našla jsem ji tady. Koupila jsem si šampon a kondicionér v sadě. V balíčku jsem našla další vzorky na vyzkoušení. Mohu doporučit.

K. Straková, Příbram

Nakupuji pravidelně už dlouho. Když potřebuji poradit, zavolám jim. Komunikace s nimi je výborná. Jsou ochotní.

D. Kostková, Praha

Hledala jsem, co mám dělat, když nejsem spokojená s kvalitou vlasů. Narazila jsem na internetu na jejich blogu na článek o správné péči. Po přečtení jsem si zkusila objednat kosmetiku a začala realizovat popsané rady. Kromě nákupu kosmetiky mi poradili s péčí, a to jsem potřebovala.

L. Mokrá, Praha

Používám kosmetiku Alterna. Mají celou značku, a to mi vyhovuje. Koupila jsem si litrové balení šamponu. Nakoupím tady všechno, co jsem zvyklá používat. Do balíčku mi dali slevu na další nákup a vzorečky. Zase nakoupím.

R. Šmídová, Otrokovice

Poslali mi newsletter a v něm jsem si přečetla, že Olaplex má nově i šampon. To jsem vůbec nevěděla. S Olaplexem jsem strašně spokojená. Líbí se mi, že posílají emailem tipy. Vím, co se děje a co by se mi mohlo hodit.

L. Stoklasová, Praha 4

Obchod hodnotím jako spolehlivý, rychle odeslali mou objednávku. Mají přehlednou nabídku a dobrou kosmetiku. Využila jsem dodání na Zásilkovnu, protože mají po Praze hodně míst pro vyzvednutí. Doporučuji.

M. Holásková, Třebíč

Vždy rychlá zpětná vazba na mé dotazy zaslané přes jejich web. Velmi oceňuji. Při objednávce s laskovostí vyhověli a zaslali testery(vzorky)+ více vlas.kosmetiky, kterou jsem si přála. :) . Max.spokojenost! Bezvadný přístup k zákazníkům, top komunikace.

L. Pracná, Praha

Nabídka výrobků v e-shopu je výborně zpracována. Je vidět, že to vytvořili odborníci. Zpracování objednávky je taky věnovaná velká pozornost. Navíc mi objednané výrobky pomohly a o tom to je, jak říká Pitkin.

J. Sýkora, Jindřichův Hradec

Nakupuji zde poměrně pravidelně už 2 roky. Obvykle naprosto bez problémů, drobný zádrhel se objevil pouze 1x a byl aktivně řešen ze strany obchodu k mé naprosté spokojenosti. Obchod mohu doporučit.

D. Petrásková, Brno

Obchod je vhodný pro každého, kdo upřednostňuje kvalitní kosmetiku. Nabízí výborné značky. Mají kadeřnickou poradnu. Po emailu mi poradili, jakou kosmetiku používat. Jsem spokojená.

K. Skalická, Ostrava

Zboží nakupuji pravidelně. V salonu používám na mytí velká balení, které mají. Využívám slevu na opakovaný nákup. Vyhovuje mi, že nemusím platit poštovné a ani jako kadeřník nemusím dělat objednávku v nějakém limitu.

S. Maláčová, Poděbrady

K objednané kosmetice mi přišel dárek. Poslali mi Tangle Teezer. To jsem vůbec nečekala. Moc mile mě překvapili:) Budu se vracet.

B. Nová, Hradec Králové

Nakupuji tady ráda, protože dělají akce. Ty jsem jinde nenašla. Zboží přijde rychle. Zatím jsem byla vždycky spokojená a mohu doporučit obchod i ostatním.

N. Večeřová, Náchod

Mají originální produkty (ověřovala jsem u distributora) a velkou nabídku. Dobře mi poradili s výběrem.

N. Knapová Praha

Dávám 5 hvězdiček. Eshop je přehledný. Má značky, které používá můj kadeřník. Zboží přišlo rychle a s dárkem. Bezproblémový nákup.

A. Pospíšilová, České Budějovice

 

Kategorie

KONTAKTY

Prozdravevlasy.cz

Email: info@prozdravevlasy.cz, obchod@prozdravevlasy.cz

NWRhODE5M