Snažíme se vám upravit nabídku na míru, zlepšit naše služby a k tomu využívají naše stránky soubory cookies. Pokračováním na tomto webu s tím souhlasíte.

OK

 

kadeřnická poradna online


» 1. pomoc pro zničené vlasy
1. pomoc pro zničené vlasy

Pojďte vlasy dostat zpět do formy, dejte jim regeneraci a výživu, kterou právě teď potřebují. Připravte vlasy na nadcházející dny. Povedeme Vás, ukážeme jak na to!

Pro ozdravení vlasů

Souhlasíte s tím, že máte vlasy suché, slabé, poškozené, bez lesku a života? Změňte to! S Caviar RepaiRx od Alterny. Obsahuje posilující proteiny, které napravují každý vlas zvlášť, krásně je zacelí, zregeneruje, aby byly opět zdravé a také silnější, hladší, lesklejší. S potvrzenými výsledky: v klinické studii prokázána 95% redukce poškození vlasů. 93% žen potvrdilo regenerační účinky a okamžitou změnu vlasů. Konec psaní, vyzkoušejte, uvidíte!

.
Pro hloubkovou péči

Vlasová maska. Často ji podceňujeme nebo se nám nechce ji používat. Pokud zvolíte správnou maskuvlasy zažijí prospěšný šok v podobě hloubkové hydratace a výživy. A to tak potřebují! Nebojte, masku stačí používat opravdu jednou týdně. Nejlepší volbou je hydratační maska s výtažky agave nebo s arganovým olejem.


Proti stárnutí vlasů

Posuňte hodinové ručičky nazpět. Vyjímečné složení včetně výtažku z kaviáru obnoví sílu, vitalitu, lesk a pružnost vlasů, které díky tomu vypadají mladší. Chraňte své vlasy proti stárnutí. Zvolte kosmetiku nebo stylingové přípravky (lak, tužidlo..) pro omlazení vlasů.


Regenerace vlasů během fénování, žehlení nebo česání. Ano.

S pomocí Bio Ionicu. Při úpravě fénem, žehličkou nebo kartáčem od Bio Ionic do vlasů pronikají zdravé ionty, které umožní hluboké ošetření vlasů, jejich hydrataci. Pro oživení, ochranu a regeneraci vlasů nejlepší pomocníci!