Snažíme se vám upravit nabídku na míru, zlepšit naše služby a k tomu využívají naše stránky soubory cookies. Pokračováním na tomto webu s tím souhlasíte.
OK

 

Profesionální kadeřnická poradna online. Ptejte se >


» VELKOOBCHOD
Hledáme partnery!

Vlastníte kadeřnický salón, jste stylista nebo osoba pohybující se v módním světě? Staráte se klientům o vlasy a chcete rozšířit sortiment o vlasovou kosmetiku, vlasovou techniku nebo doplňky do vlasů? Toužíte prodávat nejlepší kosmetiku, která je na současném kadeřnickém trhu? Jste kreativní, jdete s dobou, a proto chcete do svého podnikání zařadit leadery současného kadeřnického trhu? Pojďte do toho!


Proč nakupovat velkoobchodně u nás:

  • Jsme autorizovaný prodejce nabízených značek pro ČR
  • Žádné vstupní poplatky ani velké povinné objednávky

  • Jednoduchý postup objednání zboží

  • Garantujeme bezkonkurenční ceny

  • Množstevní slevy

  • Dodáváme zboží přímo od výrobce

  • Dáme Vám propagační materiály – katalogy na podporu prodeje a prezentaci zdarma

  • Jsme profesionálové, s individuálním a kvalitním servisem přímo Vám na míru

 

Podmínky velkoobchodu:

Za jakých podmínek se můžete stát našimi obchodními partnery?

Naším velkoobchodním partnerem se může stát každý, kdo má pro tuto činnost splněny zákonem dané podmínky, doloží potřebné doklady a provozuje kamenný, případně internetový obchod se souvisejícím sortimentem.

Požadované doklady: Živnostenský list nebo Výpis z obchodního rejstříku. Sdělení místa a názvu provozovny kamenného obchodu nebo název internetového obchodu.

Minimální výše objednávky činí 5 000 Kč včetně DPH , na Slovensko je minimální odběr zboží stanoven v hodnotě 200 EUR. (jsme plátci DPH) (vlastníme i eurový účet na Slovensku)

Doručení zboží: zboží expedujeme prostřednictvím dopravců – Česká pošta, PPL a GLS kurýři – zvolíte si, který dopravce je pro Vás nejlepší

Při odběru zboží nad 7 000,- Kč včetně DPH se neplatí žádné expediční poplatky (poštovné platíme MY)!

Doba dodání: 1 - 5 pracovních dnů. Vaši objednávku se vždy budeme snažit vyřídit v co nejkratším možném termínu.

Úhrada zboží: Dobírkou v hotovosti nebo platební kartou při převzetí zboží od přepravců. Při dlouhodobé spolupráci možnost odebírat zboží na fakturu se splatností.

VO ceníky Vám rádi zašleme na požádání po předložení požadovaných dokladů.

 

Chcete do toho jít s námi? Napište mi na email: obchod@prozdravevlasy.cz nebo zavolejte na tel. 736 730 477. Budu se těšit.

 

Lucie